Speiserestaurant, Ausflugsrestaurant

Restaurant Belvédère

Restaurant Belvédère, Baden

Een goede keuken, hartelijke gastheren en een prachtig panorama - dat is wat u te wachten staat in de Belvédère, boven de daken van Baden.

De gastheren Michael en Maria Moser en hun team - bekend van het restaurant Baldegg - bieden u op elk moment van de dag lekkernijen in huiselijke stijl: wisselende lunchmenu's, koude gerechten in de namiddag en waardige à la carte gerechten in de avond. Naast klassiekers als kalfskoteletten en cordon bleu zijn er natuurlijk ook seizoensgerechten om uit te kiezen.

Maar het is niet alleen de keuken van Belvédère die u zal overtuigen, ook het unieke panoramische uitzicht over het kasteel van Stein tot de stad Baden en de Limmatvallei zal u bekoren.

En het is allemaal veel dichterbij dan u denkt: bus nr. 5 brengt u rechtstreeks van het stadscentrum naar de Belvédère in slechts 2 minuten. Maar het is ook niet ver lopen - vanuit de stad is het restaurant in 7 minuten te voet te bereiken. En voor automobilisten zijn er natuurlijk voldoende parkeerplaatsen beschikbaar.


Opmerking: Deze tekst werd vertaald door automatische vertaalsoftware en niet door een menselijke vertaler. Er kunnen vertaalfouten in staan.

Adresse

Restaurant Belvédère
Belvédère 1
5400 Baden

Datum


jeweils Mi bis Fr
11:30 - 14:30 Uhr
17:30 - 23:00 Uhr
jeweils Sa   17:00 - 23:00 Uhr
jeweils So   11:30 - 22:00 Uhr

Maandag en dinsdag gesloten

Kontakt

Restaurant Belvédère
Belvedere 1
5400 Baden
info@belvedere-baden.ch
056 222 53 64
056 222 12 19

Kategorie

  • Ausflugsrestaurant
  • Speiserestaurant

Kochstil

  • Gutbürgerliche Küche

Spezialität Gericht

  • Saisonal

Lage & Landschaft

  • Schöne Aussicht

Webcode

www.guidle.com/1J97VW